Villa Krinas Apartmanház
Utazás alapadatai 2068
Fakultatív program
Felhívjuk Tisztelt Utasaink figyelmét, hogy áraink és a programok leírása tájékoztató jellegűek, pontos információért kérjük, forduljanak a helyi képviselőnkhöz!
Ez a szolgáltatás a helyi utazási iroda szervezése, ezért a kirándulással kapcsolatos bármilyen reklamációt kizárólag a tartózkodás helyén lehet elintézni. Hazatérés után a fakultatív kirándulásokkal kapcsolatos reklamációt irodánk nem tud elfogadni. Javasoljuk továbbá, hogy a kirándulásokat a Kartago Tours képviselőjénél vásárolják meg.
Jeep Safari
Kirándulás az offroad és a természet szerelmeseinek, Louha falucskából indulva. Offroad egészen a sziget legmagasabb csúcsáig (758 m), ahonnan lélegzetelállító kilátás nyílik Zakynthos egészére. Ezután hagyományos hegyi falvakon keresztül jutunk el Anafonitriáig, ahol ebédelni lehet egy hagyományos tavernában (helyi ízek!). A következő látnivaló az Agios Georgios Krimnon, az egyik legrégebbi kolostor a szigeten, Volimes közelében, majd szédítő (290 méteres) magasságból fotózhatjuk a híres Navagio hajóroncsot.A túra végén motorcsónakkal nézzük meg a Kék-barlangokat, fürdés a Makri Gialo part türkizkék vizében. Indulás: 8-9 óra között, visszaérkezés: 17 óra körül. Az ár nem tartalmazza az ebédet és a motorcsónak árát (10 EUR/fő).
Irányár: 55 EUR/fő, gyermekeknek 12 éves korig 28 EUR/fő
Hajókirándulás a csempészhajóhoz a Navagio-öbölbe
Zakynthos város kikötőjét elhagyva a hajó a keleti part mentén halad a csodálatos Kék-barlangok felé. Ezután Görögország egyik legszebb és leghíresebb öblénél, a Navagio-öbölnél egy fürdőszünet keretében tekinthetik meg a sziget jelképévé vált, hajótörést szenvedett egykori csempészhajó roncsait. Ezután még két fürdőzési lehetőség lesz a visszafelé vezető úton. Előbb egy sziklás öbölben, majd a kénes forrásairól híres Xigia Beachen. Indulás kb. 9 órakor, visszaérkezés a kikötőbe kb. 15:30-kor. Az ár tartalmazza a transzfereket, az idegenvezetést és a hajókirándulást. Az ár nem tartalmazza az ebédet, de a fedélzeten vásárolni lehet szendvicseket, salátát, italokat és fagylaltot.
Irányár: 35 EUR/fő, gyermekeknek 12 éves korig 18 EUR/fő
Kefalónia (angol nyelvű idegenvezetéssel)
Kirándulás a legnagyobb Jón-szigeten, ahol kulturális, történelmi és természeti csodákkal is megismerkedhetnek egy nap alatt. Elsőként Szent Gerassimos, a sziget védőszentjének templomát tekinthetik meg. A természet csodái közül a Drogarati barlangot, majd a hihetetlenül tiszta vizű, földalatti Melissani tavat látogathatják meg. Ezt követően fotószünet a Mythos parton, ahol a Corelli kapitány mandolinja cimű filmet forgatták. Záróprogramként szabadidő Argostoliban, a főváros kikötőjében. Indulás: 7 óra körül, visszaérkezés 21 óra körül. Az ár tartalmazza a kompjegyet, az idegenvezetést, a transzfereket; nem tartalmazza a Melissani tónál a csonakázás árát (kb. 6 euró), a belépőt a Drogarati barlangba (kb. 4 euró), valamint az ebédet.
Irányár: 65 EUR/fő, gyermekeknek 12 éves korig 45 EUR/fő
Teknőstúra + Keri barlangok
Agios Sostis kikötőből indulva a hajó a Marathonisi-sziget (Teknős-sziget) felé veszi az irányt, amíg elér a Keri-barlangokhoz. Itt májustól szeptemberig látni lehet a híres Caretta Caretta teknősöket. A kirándulás során a Keri-barlangoknál és a Teknős-szigetnél is lehetőség nyílik tengeri fürdőzésre. Indulás kb. 14:30, visszaérkezés a kikötőbe kb. 18:30. Az ár tartalmazza a transzfereket, az idegenvezetést és a hajókirándulást. A fedélzeten vásárolni lehet italokat, fagylaltot és rágcsálnivalót.
Irányár: 35 EUR/fő, gyermekeknek 12 éves korig 17 EUR/fő
Olympia (angol nyelvű idegenvezetéssel)
Kirándulás a Peloponészosz félszigetre az ókori Olimpia városába, ahol először rendezték meg az olimpiai játékokat. Egy túra az archeológia kedvelőinek. Az ár tartalmazza az angol nyelvű idegenvezetést, a komp- és busztranszfert. Az ár nem tartalmazza az ebédet, de lesz rá lehetőség a romterület megtekintése után. A belépőjegy az archeológiai múzeumba illetve a romterületre külön fizetendő (12 EUR/fő) - gyermekeknek és diákoknak 18 éves korig nemzetközi igazolvánnyal ingyenes, időseknek kedvezményes. Indulás 6-7 óra között, visszaérkezés 19 óra körül.
Irányár: 70 EUR/fő, gyermekeknek 12 éves korig 48 EUR/fő
Kérjük szíveskedjenek betartani az idegenvezető által meghatározott időpontokat, mert az autóbuszok és a hajók 5 percnél többet nem tudnak várakozni. Mobil telefonjaikat lehetőség szerint hozzák magukkal a kirándulásokra, hogy szükség esetén (késés, eltévedés) telefonálni tudjanak az idegenvezetőnek. Ezzel elkerülhetők az esetleges komplikációk.
A környékről
Argassi: ma már Zakynthos elővárosaként is nevezik a fővárostól kb. 5 km-re fekvő települést. Hangulatos tavernák, éttermek, üzletek, számtalan szórakozási lehetőség várja a turistákat. Homokos, lassan mélyülő tengerpartjai (helyenként keskeny, kavicsos-homokos) a vízi sportok szerelmeseinek is kedvelt célpontja. Ideális választás kisgyermekes családok számára is.
}Az ár tartalmazza:
repülőjegy, illetékek, adók, 23 kg feladható- és 8 kg kézipoggyász, transzferek, 7 éjszaka szállás, megadott étkezés, foglalási díj, telepített magyar idegenvezető
}Elhelyezés
2 fős, gyermek részére pótágyazható (kinyitható ágy) stúdiókban, és 4 fős (2 hálószobás) apartmanban. A lakóegységek mindegyikéhez fürdőszoba, konyhasarok, balkon/terasz tartozik. Felár ellenében légkondicionálás és széf kérhető.
}Fekvés
A 2 épületből álló apartmanház Argassi csendes részén, a sétálóutcától 50 m-re, a Costas stúdió közelében fekszik. A homokos/fövenyes tengerpart kb. 350 méter.
}Helyszínen fizetendő:
kötelező: idegenforgalmi adó 2 euro/stúdió/éj, igényelhető: légkondicionálás 63 euro/stúdió/hét, széf 14 euro/hét
}Külön igényelhető:
útlemondási biztosítás 3%, baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás 950/1200 Ft/fő/nap
}Szolgáltatások
Medence, gyermekpancsoló, napágyak, napernyők, napozóterasz, snack bár, bérelhető széf, ingyenes WiFi.
}Tipp
Medence, 4 ágyas apartman
}Táblázatok
2 hetes utazások csak korlátozott számban vehetők igénybe, minden esetben egyeztessen kollégáinkkal a szabad helyekről! A 2 hetes turnusok online rendszerünkön keresztül nem foglalhatóak!
Ft/fő/2 hét (TELJES ÁRAK illetékekkel, transzferrel, minden költséggel) | jún. 13,20. | jún. 27. | júl.4. | júl.11,18,25, aug. 1,8. | aug. 15. | aug.22. | aug.29. | szept.5. | szept.12. |
2 fős stúdióban | 369.800 | 380.800 | 410.800 | 429.800 | 410.800 | 390.800 | 389.800 | 369.800 | 349.800 |
3. ágyon 2-12 évig | 329.800 | 334.800 | 344.800 | 349.800 | 344.800 | 339.800 | 339.800 | 334.800 | 329.800 |
4 ágyas apartmanban | 339.800 | 350.800 | 380.800 | 399.800 | 380.800 | 360.800 | 359.800 | 339.800 | 319.800 |
Külön fizetendő:
útlemondási biztosítás 3%, baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás 950/1200 Ft/fő/nap, kötelező idegenforgalmi adó a helyszínen 2 euro/stúdió/éj
CSAK SZÁLLÁS ÁR EGYÉNI UTAZÁSSAL / EGYÁGYAS FELÁR
Szállás foglalása, ill. egyágyas lehetőség csak korlátozott számban vehető igénybe, minden esetben egyeztessen kollégáinkkal a szabad helyekrő! Online rendszerünkön keresztül nem foglalhatóak!
Ft/fő/hét (csak szállás ár / egyágyas felár) | jún. 13,20. | jún. 27. | júl.4. | júl. 11,18,25, aug.1,8,15. | aug.22. | aug.29. | szept. 5. | szept. 12,19. |
2 fős stúdióban | 69.900 | 69.900 | 74.900 | 79.900 | 74.900 | 74.900 | 74.900 | 69.900 |
3. ágyon 2-12 évig | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 20.000 |
4 ágyas apartmanban | 69.900 | 69.900 | 74.900 | 79.900 | 74.900 | 74.900 | 74.900 | 69.900 |
Külön fizetendő (csak szállás foglalása esetén):
útlemondási biztosítás 3%, baleset-, betegség-, poggyászbiztosítás 950/1200 Ft/fő/nap, kötelező idegenforgalmi adó a helyszínen 2 euro/stúdió/éj
}Utazóink véleménye
"Utazásunk nagyon jól sikerült! A szállás olyan volt mint az ígért, szép és tiszta a kilátás pedig csodálatos. A repülő is csak fél órát késett ami nem volt vészes.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen a szervezést." Taba Máté
''Az utazás szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat! A szállás is tetszett, a szobánk kilátása gyönyörű volt, amiért külön köszönetet szeretnék mondani Önnek. A fakultatív kirándulás is jól sikerült. Összességében kifogástalan sikerült az út.'' Buczolich Fanni
''Nagyon nagyon meg voltunk elégedve. Nem voltunk még szervezett úton, tehát nincs viszonyítási alapunk, de amit kaptunk, a transzfer utazás, az idegenvezetés, a szervezett utak, Magdaléna segítőkészsége nagyon kellemessé tette nekünk ezt a pár napot.'' Dobos Viktor
''Ezúton szeretnénk köszönetünket kifejezni Domonkos Magdaléna idegenvezető kiemelkedően magas színvonalú munkájáért. Nagy része volt abban, hogy Zakynthoson eltöltött nyaralásunk egy életre szóló élményt nyújtott. Így hozzájárult ahhoz, hogy az elkövetkező időkben is folyamatosan figyelemmel kísérjük az Önök utazási irodájának kínálatát.'' Kiss Petra és Kiss Sándorné
''Tegnap érkeztünk haza Argassi-ból, ahol Domonkos Magdaléna volt az idegenvezetőnk. Szeretünk utazni, de utazásink során még ilyen felkészült, remek idegenvezetővel nem találkoztuk. 1 hét alatt 4 fakultatív programon is részt vettünk és előrelátó gondoskodásának köszönhetően minden zökkenőmentesen történt. “Anyai” gondoskodásának következtében biztonságban éreztük magunkat, és folyamatosan, fáradhatatlanul azon dolgozott hogy az utasok jól érezzék magukat. Nagyon sok technikai és kultúrális információval ellátott minket, hihetetlenül jól felkészült és tájékozott idegenvezető. Köszönjük szépen a szép élményeket!'' Dr.Kálmán József
''Egy hosszú hetet tölthettem Zakynthoson, szeptember 1-8-ig a családommal. Szeretnék köszönetet mondani a kihelyezett idegenvezetőért. Majer Edina a fogadásunktól kezdve végig segítőkész volt, a fakultatív programokon pedig rengeteg infromációt, ismeretet adott át. Türelemmel hallgatta meg a kéréseket, kérdéseket, mindig mosolyog és semmi nem probléma! Köszönöm a családom és a magam nevében!'' Dr Erdélyi-Kincses Andrea
Tisztelt Personal tours!
2024.június 20-27 között nyaraltunk 4-en Zakynthoson, Argassiban, a Villa Krinas apartmanházban. Be kell valljuk, hogy évek óta utazunk görög szigetekre, de itt a háziak kedvessége, vendégszeretete párját ritkítja. Minden nap volt takarítás a szobáinkban, kellemes hely volt, viszonylag csendes, és számunkra kedvező parti részhez közel. Nagyfiunk 26-an ünnepelte a születésnapját, ezt a háziak tortával és partival és meglepetésekkel tették feledhetetlenné. A snack bár és a medence számunkra tökéletes volt. A sziget gyönyörű, szép helyekre jutottunk el bérelt kisautonkkal. Biztosan visszatérünk. Vancsik Zsuzsanna
}
Étkezés
Önellátás
}Érintett területek
- Görögország
- Zakynthos
- Argassi