Grand Waterworld Makadi
Utazás alapadatai 2208
Fakultatív program
Vízumot a repülőtéren lehet egyszerűen igényelni. 20 euró/fő vagy 25 dollár/fő. A VÍZUMOT már van lehetőség online is megváltani utazás előtt (Egypt e-Visa Portal: https://visa2egypt.gov.eg ). Az online kérelmet a beutazás megkezdése előtt legalább 7 nappal kell benyújtani. Az egyiptomi online vízumrendszer nem fogad el ékezetes betűt, és hibás adatbevitel esetén megtagadja a belépést az országba. Az online vízumdíj nem visszatéríthető. Az egyiptomi hatóságok hivatalos tájékoztatása szerint az online rendszer még instabil, így javasoljuk, hogy lehetőség szerint a rendszer biztossá válásáig a magyar beutazók a határon történő belépéskor, a határátkelőn vásárolják meg a vízumaikat.
AKCIÓSAN KÍNÁLUNK FAKULTATÍV PROGRAMOKAT EGYIPTOMBA.
Az árak tájékoztató jellegűek!
Hurghada, Sahl Hassehesh, Makadi bay
1. Kairó Nagy busszal Magyar idegenvezető nélkül 65€ /fő
2. Kairó VIP kisbusszal Magyar idegenvezetővel 75€ /fő (5 főtől)
3. Luxor VIP kisbusszal Magyar idegenvezetővel 82€ /fő (5 főtől)
4. Dandra Abydos 90€ /fő
5. Orange bay Sziget 30€ /fő+ 5$/fő környezetvédelmi adó
6. Paradise sziget 30€ /fő+5$/fő környezetvédelmi adó
7. Szuper Utópia sziget 30€ / fő+ 5$/fő környezetvédelmi adó
8. Mahmya sziget 80€ / fő+ 5$/fő környezetvédelmi adó
9. Intro merülés 45€ /fő+5$/fő környezetvédelmi adó kísérőnek 30€ / fő+ 5$ környezetvédelmi adó
10. Napi merülés 55€ / fő+ 5$/fő környezetvédelmi adó
11. Sima Delfin ház
25€ / fő+ 5$/fő környezetvédelmi adó
12. Üvegfenekű
3 órás 20€ /fő+5$/fő környezetvédelmi adó
2 órás 17€ /fő+5$/fő környezetvédelmi adó
13.Tengeralatjáró
45€ /fő+5$ /fő környezetvédelmi adó
14. Mix Szafari délelőtt 25€/ fő
( Buggy, Quad, szafari autóval Beduin falu)
15. Mix Szafari délután 30€/ fő
(Buggy, Quad, szafari autóval Beduin falu)
Vacsorával és Show műsorral
16. Quad 3 órás délelőtt 30€ /fő
17. Quad 5 óras vacsorával és Show műsorral
35€ /fő
18. Dzsip szafari 25€ / fő ( 6 főtől)
19. Buggy túra KÉRJ AJÁNLATOT!
20. Delfin Show ( műsor) 25€ / fő
21. Delfinnel úszás (medencében)
65€ / fő 5 PERC (képek külön fizetendőek)
22. Aquarium 30€ /fő+5€ Transzfer
23. Parasailing egyedül 25€ párban 40€
A hajón a kísérő 5€ + 5$/ fő KV adó
24. Városnéző program 20€ / fő
Aki részt vesz 1 programon 15 €/fő
Aki részt vesz 2 programom 10€/ fő
Aki részt vesz 3 vagy több programon
5€/ fő
25. Transzfer KÉRJ AJÁNLATOT
26. Horgászat egész napos 50€/ fő
(4 főtől)
27. Sharm el Naga Strand 50€ / fő
28. Esti séta a városban vagy vásárlás 2 vagy
3 órás 10€ / fő
29. Abu Dabbab Marsa Alamba 75€ / fő
(4 főtől)
A programok Hurghada, Sahl Hassehesh, Makadi öbölben a transzfer árát tartalmazzák
Jelentkezés: 06209539089
Az ár nem tartalmazza
Az ár tartalmazza
Bevezető
HATALMAS AQUAPARK SZÁMOS MEDENCÉVEL - ETI MAXI GYEREKKLUB - INGYENES WI-FI A LOBBYBAN - NAGY CSALÁDI SZOBÁK - ÉTTERMEK SZÉLES VÁLASZTÉKA - PIPÁS BÚVÁRKODÁS A KORALLZÁTONYNÁL
A Grand Waterworld Makadi szálloda egyediségét az adja, hogy saját Aquaparkkal rendelkezik és közvetlenül a korallzátonyokkal övezett, de homokos parton helyezkedik el. A hely búvárkodásra tökéletesen alkalmas (strandcipő javasolt). A szállodakomplexum egy parti sétánnyal van összekötve a MAKADI PALACE, a MAKADI SPA és a THE GRAND MAKADI szállodával. A MAKADI MALL számos bárja és étterme gondoskodik az esti szórakozásról. A luxus resort keleti építészeti stílusban épült, melynek szépsége és minden jellemzője felfedezhető az impozáns lobbyban, a recepció kialakításában és a lobby bár berendezéseiben is. A kényelmes komplexumban további bárok (némelyek nyitott terasszal) működnek éjjel-nappal, valamint a legkülönbözőbb specialitásokat kínáló éttermek várják a betérni vágyókat. Az esti szórakozást a parti sétányon található Show Bár biztosítja. A változatosan kialakított kültéri részben a hatalmas Aquapark vízi csúszdái összesen 515 méter hosszúak. Vízesések, pihenő medencék és különböző hullámfürdők biztosítják az egész család felejthetetlen kikapcsolódását. A téli időszakban több medence is fűthető. A pihenő medencéhez közel egy gyógyszertár és kisebb üzletek is találhatóak. A medencéknél és a strandon a napágyak, napernyők és matracok térítésmentesen vehetőek igénybe. A strandtörülközőket strandtáskában már előre bekészítik a szobákba.
SPORT ÉS SZÓRAKOZÁS: Aerobic, vízitorna, esténként változatos szórakozási lehetőségek, élőzene, érdekes show műsorok. Térítés ellenében: biliárd, ping-pong, a Makadi Mall területén tenisz, focipálya, Makadi Fitness Club a Makadi Mall területén (díja tájékoztató jelleggel: 6 euró/fő/nap vagy 30 euró/fő/hét). Az Aquarius Diving Búvárközpont merülő állomása közvetlenül a parton található.
SZOBÁK: Az ízlésesen berendezett JUNIOR SUITE szobák (kb. 52 m²) egy hálószobával és egy nagy ülősarokkal, fürdőkáddal/zuhannyal, WC-vel, hajszárítóval, mini hűtővel, műholdas LCD síkképernyős TV-vel, telefonnal, légkondicionálóval (szezonális), széffel és erkéllyel rendelkeznek. A GRAND SUITE (kb. 52 m²) típusú szobák hálóból és nappaliból állnak, többségükben tólóajtóval elválasztva (egyes típusokban rendes ajtóval, vagy esetlegesen ajtó nélkül). A CSALÁDI SUITE (kb. 62 m²) szobákban a nappali és a háló ajtóval van elválasztva. A HAPPY BABY SUITE kisgyermekes pároknak ajánlott, számos gyerekbarát megoldáson kívül (rácsos ágy, babakocsi, etetőszék, bili, játszószőnyeg) saját; bekerített kerttel is rendelkezik. Akár max. 6 fő részére is foglalható családi szobák a szomszédos Family Star Makadi ****+ hotelben kerültek kialakításra.
ALL INCLUSIVE: Reggeli, ebéd és vacsora büférendszerben, valamint menüválasztásos lehetőség az á la carte éttermekben (egy részük térítés ellenében), vagy érdemes ellátogatni a Makadi Mall területén található francia, olasz, keleti, kínai és indonéz specialitásokat kínáló á la carte éttermek egyikébe is. A szálloda napközben snack ételeket, délutánonként gofrit, fagylaltot, kávét/teát biztosít. Az all inclusive ellátás során 24 órában fogyaszthatóak a helyi nem alkoholos italok. A helyi alkoholos italok 10 órától 24 óráig díjmentesek, ezután térítés ellenében vásárolhatóak. A teljes all inclusive leírás (tájékoztató jelleggel) letölthető (Beutazási szabályokról, légitársaságról, fűtött medencékről, parkolásról..stb.)
ETI MAXI GYEREKKLUB ÉS BABY SERVICE
Szeretnénk, ha a 4–12 éves gyermekek is kiválóan éreznék magukat nyaralásuk minden percében, ezért változatos programokat szervezünk számukra a hét 6 napján, német nyelven beszélő gyerek animátoraink közreműködésével. Az ETI Maxi Tini Klub pedig a nyári szünet ideje alatt működik és elsősorban a 12-16 éves gyermekeket várja.
ETI Baby Service...a legkisebb vendégeknek – minden RED SEA HOTELS-ben, ahol ETI Maxi Gyerekklub van.
Az ETI segít beszerezni a fontos eszközöket, melyek kaució (kb. 10-30 €) ellenében kölcsönözhetőek: szúnyogháló, (cumis) üvegmelegítő, vízforraló, pelenkázó ágy, babakocsi, strand és vízi játékok, bili, gyermek WC ülőke. Kaució díjai tájékoztató jelleggel: babakocsira 30 € (babakocsi bérleti díja ezen felül 3 euró/nap) , elektronikus eszközökre 20 €, nem elektronikus eszközökre 10 €. (Kérjük, ez irányú kérését időben jelezze felénk az alábbi e-mail címen: ).
Érintett területek
- Egyiptom
- Makadi Bay
- Hurghada környéke